PROJEKT GRANTOWY ZREALIZOWANY

zdjecie boisko

W ramach operacji pn. ROZWÓJ OGÓLNODOSTEPNEJ INFRASTRUKTURY TURYSTYCZNEJ, REKREACYJNEJ I KULTURALNEJ NA TERENIE KST- LGD mającej na celu Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej na obszarze Stowarzyszenia KST-LGD poprzez powstanie nowych oraz rozbudowę już istniejących obiektów małej infrastruktury do roku 2023, Stowarzyszenie OKO – Oblicza Kłodawskich Okolic zrealizowało projekt grantowy pn. Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej poprzez budowę obiektu rekreacyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Kłodawa. Dzięki grantowi w wysokości 30 tys. zł na Osiedlu Marzeń w Kłodawie powstał wielofunkcyjny plac rekreacyjny do gry w koszykówkę, jazdy na deskorolkach, hulajnogach, wrotkach czy rolkach.
Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

 

 

20210429 073509

 

20210429 073544

 

 

logo prow